Praca fizyczna sortowanie ubrań - Gądki

KONTAKT

Śrem - Dodane przez marta.krysztofiak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca fizyczna sortowanie ubrań - Gądki

Grupa Progres

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych na stanowisko :

Pracownik magazynu - GĄDKI

Twoje zadania:

- segregowanie, układanie odzieży
- metkowanie
- przygotowanie rzeczy do wysyłki

Oferujemy:

- umowę zlecenie, po okresie próbnym UMOWA O PRACĘ tymczasową
- stawkę godzinową 12 zł brutto
- stabilna pracę
- darmowe szkolenie stanowiskowe
- opiekę Lidera oraz pracownika Agencji Pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia
- przyjazną atmosferę

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
- chęć do pracy
- dokładność, zdolności manualne

Prosimy o przesłanie CV lub odwiedzenie naszego biura w Poznaniu ul. Św. Marcin 73/5

Mapa ŚremProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca fizyczna sortowanie ubrań - Gądki

Polecane, ciekawe strony z Śremu. Prowadzisz serwis o Śremie lub zwiazany z Śrem - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Śremie !Zobacz stronę Urząd Miasta Śrem !Zobacz stronę Portal Śremski !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Śrem City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Śremu: Jarocin ogłoszenia - Poznań darmowe ogłoszenia - Leszno ogłoszenia bezpłatne - Września ogłoszenia - Gniezno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję