Prace fizyczne dla Pań i Panów

KONTAKT

Śrem - Dodane przez marta.krysztofiak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Prace fizyczne dla Pań i Panów

Grupa Progres

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

POSZUKUJEMY OSÓB ZAINTERESOWANYCH PRACĄ NA MAGAZYNIE W GĄDKACH POD POZNANIEM - PANIE I PANOWIE

Obowiązki:

- segregowanie i pakowanie odzieży

- przygotowywanie rzeczy do wysyłki

- pomoc przy załadunku towaru

- metkowanie

Oferta:

- umowa zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę tymczasową

- atrakcyjna stawka 12 zł brutto/h

- darmowe szkolenie stanowiskowe oraz opiekę lidera i koordynatora Agencji

- praca w systemie 3- zmianowym

- praca od poniedziałku do piątku ( czasem weekendy)

- praca w Gądkach k.Poznania

Wymagania:

- chęć do pracy i dyspozycyjność

- ukończone 18 lat

- mile widziani Panowie i Panie, wiek nie gra roli

Prosimy o przesłanie CV lub odwiedzenie naszego biura w Poznaniu ul. Św. Marcin 73/5

Mapa ŚremProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Prace fizyczne dla Pań i Panów

Polecane, ciekawe strony z Śremu. Prowadzisz serwis o Śremie lub zwiazany z Śrem - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Śremie !Zobacz stronę Portal Śremski !Zobacz stronę Urząd Miasta Śrem !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Śrem City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Śremu: Jarocin ogłoszenia - Poznań darmowe ogłoszenia - Leszno ogłoszenia bezpłatne - Września ogłoszenia - Gniezno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję